Hizmetler

Hizmetler

E-ticaret Yazılımı

E-ticaret yapmak için ihtiyaç olan tüm araç ve modülleri içerir. E-ticaret paketi ile hemen satışa başlayın. Ürün tedarik XML entegrasyonları, B2c ve B2B modüller, Hızlı ürün giriş modülleri gibi bir çok modülün yanı sıra ERP, muhasebe ve adisyon gibi modülleri ilave ederek veya dış modüllere entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz. Kendi tarzınıza tam uyumlu olarak tasarlayabilirsiniz.

Web Sitesi Yazılımı

Tüm sektörler için tam uyumlu, geliştirilebilir, kapsamlı yönetim paneli sayesinde tam yönetilebilir ve her zaman güncellenebilir tasarımı sayesinde tüm mobil cihazlar ile uyumlu nitelikli web sitesi yazılımıdır. Sınırsız sayıda içerik yayını yapabilir, dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, tüm hizmetlerinizi ve tüm ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Dilediğiniz kadar resim ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Sosyal medyadaki sayfalarınız ile entegre edebilirsiniz.

Ön Muhasebe Yazılımı

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için web tabanlı, kolay kullanıma sahip, ön muhasebe programı! Muhasebe ve finansal işlemlere daha az zaman ayırın, her şey kontrolünüzde olsun siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın. Kolay Ön Muhasebe Uygulaması ile İşletmenizin gelir - gider kontrolü elinizde. Stok, Cari, Fatura, Personel, Çek, Senet, Banka, Satış Ekibi, Depo ve daha bir çok gelişmiş özelliği ile hepsi Online..

Entegre Adisyon Yazılımı

Fht Yazılım Entegre Adisyon Yazılımı sayesinde işletmenizin kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Modern tasarımı, basit ve anlaşılır kullanıcı ekranları ile işletmenizde atılan her adımı takip edip, talep ve istekleriniz doğrultusunda müdahale edebilir ve önlemler alabilirsiniz. Adisyon yazılımı özelliği ile adisyon takibi,sipariş takip yazılımı ile müşterilerinizin siparişlerini takip edebilirsiniz ve kafe,bar,restoran otomasyon programı sayesinde işletme verilerinizden yola çıkarak.

Dijital Arşiv Sistemi

Fht Yazılım Arşiv Tarama Sistemi Fizibilite çalışmaları sonucunda tanımlanan belge türleri doğrultusunda dokümanlarınızın ayıklanarak içindeki belgelerin tek tek taranıp dijital ortama aktarılması ve indekslenmesidir. Hukuksal süreç açısından orijinalinin saklanması zorunlu olan belgelerin dijital ortama aktarılmasıyla belge serilerinizin bütünlüğünün korunması ve gereksinim duyulan belge-bilgiye en kısa sürede erişim sağlanmasıdır.

İş Takip Yazılımı

Sizi günlük bütün karmaşalardan kurtararak, profesyonel bir şekilde saha ekibinizi yönetmenizi ve cari, stok kayıtlarınızı kusursuz bir şekilde yönetmenizi sağlayacak Mobil uyumlu online bir yazılımdır. Ucuz, kolay kullanıma sahip, cep telefonundan bile kullanılabilen, ek kullanıcı ücreti ödemeden sınırsız kullanıcı ile kullanabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

ERP Kurumsal Yazılım

Belli bir endüstriyel süreç yönetimi olgunluğuna erişmiş, karmaşık bir iş akışının doğurduğu yüksek orandaki bilgiyi doğru bir şekilde işlemeye ihtiyacı olan, stratejik yönetim kararlarını izlenebilir veriye dayalı olarak hızlı bir şekilde almanın önemine inanan, şirketler için online bir çözümdür. İşletmenizde Kurumsal Kaynak Planlaması yapmayı planlıyorsanız lütfen formumuzu doldurun sizi işletmenizde ziyaret edelim ve yol haritasını birlikte çizelim.

Dinleyaz Konuşma Analiz

Fht Yazılım Sesses Konuşma Analizi (Speech Analytics), çağrı merkezlerinde müşteri temsilcileri ile müşteriler arasında geçen kayıtlı konuşmaların yazıya dönüştürülmesini, görüşmelerle ilgili istatistiksel ve duygusal analizlerin yapılmasını sağlar. Günlük işlerinizi, toplantılarınızı, mahkeme salonlarında duruşmaları, siyasi tartışmaları, ekonomik forumları vb. tüm konuşma türlerinde ortamı dinleyerek yazıya dökebilir.

Aylık Tahsilat Takip

Muhasebe firmaları ve site yönetim firmaları başta olmak üzere müşterilerinden her ay düzenli olarak ödeme alan firmalar için geliştirdiğimiz aylık ödeme ve cari takip yazılımımız caritahsilat.pro yayında. Web tabanlı olması ile verileriniz heryerde, işiniz ile ilgili verilerinize tüm bilgisayar ve elektronik cihazlardan ulaşabilirsiniz. Bu sayede güvenlik ve veri kaybı problemleriniz olmaz.

Bizimle İletişime Geçin

İletişm formu ile istek taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlayacağız. 0 533 021 64 31