Kurumsal

Kurumsal

FHT Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğundan bu yana yatırımlarını sürekli artırmış ve alt yapısını geliştirerek ülkemizin en büyük kamu ve özel hizmetleri yazılım servislerini verir hale gelmiştir.

Şirketimiz, müüşterilerimizin verimliliklerini arttırmayı amaçlayarak; santral ihtiyacına yönelik donanım gereksinimini ortadan kaldıran ‘’SmartVsantral’’ yazılım ürününü geliştirmiştir.

Sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte ''Smartvsantral'' yazılımımızla birlikte donanım bağımsız santral konusunda başarılı bir çalışma ortaya koyarak sektöre yeni bir soluk getirdik.

Yazılım, tasarım ve kurumsal iletişim alanında geliştirdiğimiz ürünlerden birisi de Akıllı Şehirler vizyonu kapsamında ‘’Atyis’’ Akıllı Atık Takip ve Yönetim Sistemi uygulamasıyla sektörde ülkemizi, ölçüm ve uyarı başarım oranları alanında yurtdışı firmalarıyla yarışacak seviyeye ulaştırdık.

Havacılık ve uzay, oyun sektörleri için ''Tam Özellikli Modelleme ve Simülasyon İçin Tasarlanmış Ses ve İletişim Sistemi'' sektörde benzersiz bir yere sahip olmuştur.

Nihai olarak hedefimiz; Uygulamada benzeri olmayan ürünler konusunda öncelikle ülkemizi üst segmentlerde söz sahibi yapmak ve ardından uluslararası alanda ilk sıralarda yer almaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. En doğru ve iyi hizmeti vermek için buradayız.

Profesyonel Ekip

Tecrübeli, alanında uzman, her zaman yeniliklere açık kadromuz ile, sizin için en iyi ürün ve hizmeti sunuyoruz.

Doğru Fiyat Politikası

En doğru ürün ve hizmeti sizler için en iyi fiyata sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

İletişm formu ile istek taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlayacağız. 0850 888 7 348