Smart Reader Metin Seslendirme Yazılımı

Smart Reader Metin Seslendirme Yazılımı

Smart Reader Metin Seslendirme Yazılımı

Smart Reader; Size özel entegrasyon kodu ile uygulama ve metinlerinizin içerisinde okunmasını istediğiniz kısımlarını doğal, akıcı ve insan sesiyle/gerçekçi bir ses tonuyla seslendirilmesini sağlar.

Sisteminiz üzerinde inovasyon ve çağın gereksinimlerine uyum sağlamak ve sesli okuma kalite standardını yakalayarak, kurumunuzu en iyi biçimde temsil etmeniz için tasarlanmış, kendini sürekli geliştiren akıllı metin seslendirme entegrasyon sistemidir.

Smart Reader; Anons seslendirmeleri, web siteleri, mobil uygulamalar, e-kitaplar, eöğrenme materyali, belgeler, karşılıklı müşteri deneyimi ve ulaştırma deneyimi sistemleri, medya, robotik, gömülü cihazlar, SaaS ve şirket içi iletişim için metin seslendirme çözümleri sunar.

Doğal, gerçekçi sesler ve size özel dil seçenekleri ile içeriğiniz canlı hale gelir ve müşterilerinizin deneyim kalitesini artırır.

Her son kullanıcı potansiyel bir müşteridir ve amacının ürün ya da hizmet alımı veya potansiyel oluşturmaya dahil olup olmamasına bakılmaksızın müşterinin mekanınızdaki yolculuğunun kalitesi çok önemlidir.

Web sitesi: Smart Reader Metin Seslendirme Yazılımı